Steun ons en help Nederland vooruit

Contact

Gemeenteraadsfractie:
fractie@d66groningen.nl

Fractieassistent:
Ido Venhuizen
Ido@d66groningen.nl
0618904595

Postadres fractie:
Fractie D66 Groningen-stad
Grote Markt 1
9712 HN Groningen

Bestuur van de afdeling Groningen:
secretaris@d66groningen.nl

Twitter:
@D66Groningen

Facebook:
D66Groningen

Wijkcontactpersoon

Elk D66-raadslid is contactpersoon voor een aantal wijken. Heb je een goed plan voor je wijk en lukt het maar niet om dat te realiseren? Of zie je een probleem in je wijk en weet je niet hoe dit bij de gemeente aan te kaarten? Neem vooral contact op met het D66-raadslid dat contactpersoon is voor jouw wijk:

– Jetze Luhoff (jetze@d66groningen.nl) Corpus den Hoorn, Hoornsewijken, Piccardthof

– Koosje van Doesen (koosje@d66groningen.nl): Beijum, Noorderhoogebrug, De Hunze/Van Starkenborgh, Lewenborg, Ulgersmaborg, Drielanden, Oosterhoogebrug, Ruischerbrug, Ruischerwaard, Noorddijk, Middelbert, Engelbert, Euvelgunne, Roodehaan

– Berndt Benjamins (berndt@d66groningen.nl): Noorderplantsoenbuurt, Oranjebuurt, Schildersbuurt, Kostverloren, Binnenstad, Binnenstad-Oost, A-Kwartier, Hortusbuurt

– Arend Jan Wonink (arendjan@d66groningen.nl): Vinkhuizen, Dorkwerd, De Held, Reitdiep

– Wieke Paulusma (wieke@d66groningen.nl): Oosterparkwijk, Woonschepenhaven

– Carlo Schimmel (carlo@d66groningen.nl): Oosterpoort, Zeeheldenbuurt, Badstratenbuurt, Laanhuizen, Grunobuurt, Rivierenbuurt, Herewegbuurt, de MeeuwenDe Wijert, Helpman, Coendersborg, Villabuurt, de Linie/Europapark

– Tom Rustebiel (tom@d66groningen.nl) Selwerd, Paddepoel, Tuinwijk

– Emile Zirkzee (emile@d66groningen.nl): De Held, Gravenburg, Buitenhof, Hoogkerk, Leegkerk

– Fleur Woudstra (fleur@d66groningen.nl): De Hoogte, Korrewegwijk

Laatst gewijzigd op 1 november 2017