Steun ons en help Nederland vooruit

vrijdag 23 november 2018

Uitslag gemeenteraadsverkiezingen

Bij de gemeenteraadsverkiezingen heeft D66 Groningen 5 van de 45 zetels voor de nieuwe gemeenteraad behaald en is daarmee de 3e partij van Groningen na PvdA en GroenLinks. GroenLinks met name, maar ook andere partijen die zijn gestegen van harte gefeliciteerd.

We zijn ongelofelijk trots op alle mensen die zich hebben ingezet voor onze campagne. Aan al onze vrijwilligers: ontzettend bedankt. Het was een mooie campagnetijd, met veel interessante ontmoetingen en gesprekken. Uiteraard willen we ook alle stemmers bedanken voor de steun. Met vijf zetels gaan wij verder werken aan een groen en progressief Groningen. Voor D66 zijn gekozen:

  1. Paul de Rook
  2. Wieke Paulusma
  3. Tom Rustebiel
  4. Berndt Benjamins
  5. Koosje van Doesen

De fractie zal komende maandag vergaderen met het bestuur van onze afdeling en samen bepalen hoe zij de coalitieonderhandelingen ingaan.

De hele uitslag is hier te vinden: https://gemeente.groningen.nl/sites/default/files/Proces-verbaal-P22-2-Groningen-2018.pdf